Місцеву довгожительку привітали із 95-річним ювілеєм

    З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана селищний голова Алла Мірошниченко та голова районної і селищної ради ветеранів Віталій Момот завітали в гості до місцевої довгожительки Наталки Василівни Марченко, яка в серпні цього року відсвяткувала ювілейний день народження.

    Ювілярка прожила довге та нелегке життя, має великий багаж спогадів про важкі часи голодомору та воєнних баталій. Попри всі негаразди та розчарування, Наталка Марченко вийшла заміж за прекрасного чоловіка, з яким виростила 3-ох дітей. На жаль, свій ювілейний день народження довгожителька відсвяткувала вже без нього, адже більше 20-ти років тому овдовіла.
     Життєві негаразди спіткали Наталку Василівну неодноразово, але врівноважена та працьовита жінка гідно долала всі труднощі. Підтримка рідних та близьких надавали їй впевненості в майбутньому. Ювілярка має найбільший свій спадок – велику та дружню родину. Вона – бабуся 8-ох онуків та 6-ох правнуків.
    Багато гарних і теплих слів вдячності було сказано ювілярці за її багаторічну працю, людяність та добре серце. Наталка Марченко була рада гостям та цікавилася станом справ у селищі. На жаль, в свої 95 років довгожителька має проблеми зі слухом, проте намагається бути оптимістом. Гості зичили іменинниці мирного неба, міцного здоров’я і родинного тепла та подарували теплу ковдру і квіти.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *