Рядки вдячності...

Дата: 04.12.2018 14:39

Пам’ятник «Борцям за волю України», який в минулому році було пошкоджено буревієм, знову опинився в центрі уваги місцевих ЗМІ та громадськості. Але, цього разу, причиною обговорення стала хороша подія, а саме - його відновлення після минулорічної негоди. На пам’ятний мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи України, який нещодавно було проведено на Пагорбі Слави в Чорнобаї, прибула Лана Ветрова - керівниця представництва Книги рекордів Гіннеса в Україні (Національного реєстру рекордів України), яка повідомила всім присутнім новину про те, що пам’ятник «Борцям за волю України» внесено до Книги рекордів України та вручила представникам влади сертифікат, який підтверджує цю визначну подію.

Довідково: пам’ятник «Борцям за волю України» увійшов до історії, як найвищий тризуб з граніту, висота якого сягає 3,17 м, а його ширина – 2,27 м. Саме в Чорнобаї, на сьогоднішній день, такий пам’ятник має найбільші розміри тому і став переможцем даної номінації.

Селищний голова, апарат, депутати та виконавчий комітет Чорнобаївської селищної ради вдячний тим людям, без яких би ця подія не відбулася. Адже вони за короткий термін віднайшли можливість та надали фінансову допомогу. Будь-який захід, подія чи вітання жителів Чорнобаївської громади не проходять без постійної фінансової підтримки спонсорів, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Чорнобаївської громади.

Особлива вдячність:

• Андрію Панову, керівнику підприємства «Імперіал Плюс»;

• Сергію Лихошерсту, керівнику СТОВ «Маяк»;

• Олександру Лук`янцю, керівнику ТОВ «Екованкомпані»;

• Валентину Шевченку, керівнику ТОВ «Енвір»;

• ПП Олександру Щербатюку;

• ПП Олександру Пхіденку;

• ПП Володимиру Корчану;

• ПП Сергію Авраменку;

• ПП Татулу Погосяну;

• Тетяні Любарській, керівнику супермаркету «Апельсин»;

• ПП Борису Саюну;

• ПП «Універсалпостач».

Приємно, що в нелегкий час сьогодення є такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Більш того, роблять це безкорисливо та від щирого серця. Дякуємо Вам за Вашу ініціативність, небайдужість та бажання допомагати в будь-якій ситуації на благо Чорнобаївської громади! Вдячні за розуміння проблем і таку необхідну підтримку. Щедра людина – це щаслива людина, добро якої їй обов’язково повернеться сторицею!