Напередодні свята Івана Купала

Дата: 05.07.2018 14:42

Підготовка до святкування свята Івана Купала йде повним ходом.

Вирішено організаційні питання, облаштовано територію та підготовлено різноманітні цікаві зони для відпочинку гостей заходу.

Нагадуємо, що вже завтра - 6 липня 2018 року, в парковій зоні районного будинку культури, відбудеться традиційне свято Івана Купала, де на Вас чекають неймовірні купальські забавлянки, незабутні емоції, розваги, конкурси, танці, різнокольорові веселощі та приємні подарунки.

Під час святкування кожен бажаючий зможе випробувати свою спритність, стрибнути «вище неба» зі своєю коханою людиною, заплести купальський віночок, розфарбувати своє тіло та прикликати до себе багатство і удачу за допомогою різнокольорових фарб Холі. А опівночі вечірнє небо Чорнобаю загориться феєрією кольорів від виступу учасників вогняного шоу.

Селищна рада пригощатиме всіх бажаючих смачною депутатською  кашею та пряним купальським напоєм.

Це неможливо пропустити! Чекаємо на Вас!

Початок свята о 18 годині (робота торгівельних точок та атракціонів), офіційна частина відбудеться після 20 години.