Шановні пасічники Чорнобаївської громади! Вітаємо з професійним святом!

Дата: 19.08.2020 14:46

Бджолярів здавна шанували на українській землі, адже мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують найкращих гостей та лікують хвороби. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для наших нащадків.
Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця.

Велика подяка вам, шановні пасічники, за любов до рідної Батьківщини, наполегливість та вірність народним традиціям. Бажаємо взаєморозуміння зі своїми працьовитими бджілками, найсмачнішого меду і незліченних солодких моментів в житті. Нехай праця на пасіці радує високими досягненнями і прекрасними результатами, щедрим медовим урожаєм та веселим дзижчанням, приємним для серця і душі.

Плідної вам співпраці та щедрого медозбору!