13 лютого відзначається Всесвітній день радіо

   В сучасному сьогоденні вже неможливо уявити життя людини без сучасних засобів комунікації, зокрема й радіозв’язку. Вітаю всіх, хто хоча й залишається за кадром, проте робить своєю щоденною працею свою історію. 

   В Чорнобаївському районі, віднедавна, розпочала свою роботу радіостудія «Чорнобаївська хвиля», що звучить на частоті 105.5 ФМ, охоплюючи Чорнобаївщину, Золотоніщину, Драбівщину та частково Полтавщину. Наполеглива та копітка робота була проведена місцевою редакторкою Ларисою Пономаренко, яка попри всі негаразди та перепони в процесі створення нового радіозв’язку в Чорнобаївському районі, вперто йшла до своєї мети задля того, щоб звучати для своїх краян. 

   Завдяки Вам, шановна Ларисо Леонідівно, ми щодня дізнаємося про події в селищі, районі, області та новини зі столиці. Це допомагає нам відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування. Завдяки радіозв’язку скорочуються відстані між населеними пунктами та їх жителями, передаються не лише актуальні новини, але й духовно-етичні цінності. Дякуємо вам за те, що будуєте цю важливу та фундаментальну комунікацію між людьми.  

   Гарного Вам настрою і удачі! Будьмо на своїй хвилі, хвилі доброти, позитиву та людяності! Зі святом!

 

З повагою, 

селищний голова Чорнобая  Алла МІРОШНИЧЕНКО

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *