Відвідувати дитячі та спортивні майданчики заборонено: вступили в дію нові карантинні обмеження

   Ще минулого тижня уряд посилив карантинні обмеження по всій Україні, але набули чинності більш жорсткі обмежувальні заходи вже відсьогодні - з 6 квітня.

   Відтепер, щонайменше до 24 квітня по всій території України заборонено:

- перебувати в громадських місцях без захисної маски або респіратора;

- відвідувати навчальні заклади здобувачам освіти;

- відвідувати спортивні та дитячі майданчики;

- перебувати у громадських місцях дітям до 14 років без супроводу дорослих;

- виходити на вулицю без документів, що посвідчують особу;

- виходити на вулицю компанією більше ніж 2 особи (крім службової необхідності або супроводу дитини);

- відвідувати парки, сквери, зони відпочинку (крім вигулу домашніх тварин однією людиною, а також у разі службової необхідності);

- відвідувати заклади соціального захисту, будинки престарілих, інтернати, заклади паліативної допомоги, психіатричні лікарні;

- проводити культурні, спортивні та інші заходи, крім тих, що забезпечують роботу місцевої або державної влади (можновладці мають бути у захисних масках та дотримуватися протиепідемічних норм);

- роботу закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури тощо;

- самовільно залишати місця обсервації (ізоляції);

- відвідувати пункти розміщення біженців, крім тих людей, хто надає їм правову допомогу.

   Задля недопущення поширення коронавірусу, на виконання змін до постанови КМУ № 211, Чорнобаївською селищною радою обгороджено найбільші дитячі майданчики обмежувальною сигнальною стрічкою. Під час карантину гуляти на їх території заборонено!
   Просимо з розумінням віднестися до тимчасових обмежень та пояснити підростаючому поколінню, для чого потрібні такі кардинальні методи! Відповідні заходи убезпечать найменших жителів Чорнобая та Савківки від імовірного зараження коронавірусом.

                                  

   Лікарі пояснюють, що батьки можуть не здогадуватися про те, що їхні діти розповсюджують коронавірус, адже у 80% дітей ця хвороба за симптомами схожа на звичайне ГРВІ.

    Звичайно, для жителів багатоповерхівок такі методи, на перший погляд, є занадто жорсткими, адже дітям важко всидіти в квартирі. Проте, просимо відповідально виконувати карантинні методи задля нашої ж безпеки! Альтернатива – проводити дозвілля на балконі під наглядом дорослих та регулярно провітрювати приміщення.

  За порушення правил карантину передбачено адміністративну відповідальність (штрафи), а також кримінальну відповідальність (позбавлення волі).

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *