З нагоди 92-річчя привітали учасника Другої світової війни

   Сонячного серпневого дня селищний голова Чорнобая Алла Мірошниченко та голова ветеранської організації району Віталій Момот привітали із днем народження Володимира Петровича Захарова – учасника Другої світової, інваліда війни. Попри поважний вік, довгожитель Чорнобая відчуває себе в чудовому настрої та поволі прогулюється красивим та доглянутим подвір’ям. У Володимира Петровича проблеми із зором та слухом, проте він відмінно орієнтується вдома, впізнає гостей та завжди долучається до розмови на будь-яку тему. Хвалиться, що підтримка доньки Тетяни та зятя Анатолія допомагають йому відчувати себе комфортно, він завжди доглянутий, дотримується звичного режиму дня та із задоволенням смакує смачними стравами української кухні.

   Володимир Петрович розповідав про своє дитинство та юні роки, згадував про найважчий період свого життя, коли довелося стати дорослим та відповідальним. Цього дня згадали й про часи воєнного лихоліття та незабутні перші відчуття після перемоги. 

   Володимир Захаров радів візиту гостей, бажав їм терпіння і здоров’я та запрошував до себе на гостину наступного року. Бідкається, що пам’ять інколи підводить, але намагається не розгубити найкращі спогади про рідних, друзів та близьких.   

   Імениннику бажали довголіття, міцного здоров’я, мирного неба та підтримки рідних.

      

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *