Розпочато заходи з прибирання найбільш проблемних вулиць Чорнобая

Дата: 19.09.2019 15:09

Задля покращення благоустрою селища, уникнення аварійних ситуацій та вільного проїзду спецтехніки для подальшого розгортання від снігу в зимовий період, розпочато заходи, спрямовані на розчищення найбільш захаращених вулиць селища від гілля дерев та будівельних матеріалів.

Фото без описуФото без опису   Бригадою благоустрою Чорнобаївської селищної ради, спільно із небайдужими жителями селища, розчищено одну з найбільш небезпечних ділянок вулиці Черкаської. Заходи продовжуються, тому просимо не заважати працівникам з благоустрою і всіляко сприяти та, по можливості, допомагати наводити благоустрій Чорнобая. Адже, згідно «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території селища» , затверджених рішенням Чорнобаївської селищної ради  від 12.10.2017 року  №24-5/VІІ, п. 4.27. - прибирання тротуарів, покриття проїзної частини місцевих (внутрішньоквартальних) доріг, територій, суміжних (прилеглих) з приватними домоволодіннями в радіусі 10 метрів по периметру, – покладається на власників домоволодінь, а контроль за виконанням цього обов’язку на виконком селищної ради, або уповноважені ним органи.