Спортивні досягнення

Дата: 13.04.2017 15:28

Ще вчора це була заповітна МРIЯ, а сьогодні справжня РЕАЛЬНIСТЬ!!!

Спортсмени СК "VIKING" показали, на що здатні справжні чоловіки Чорнобаївської землі!  Хлопці повернулися додому Чемпіонами та Призерами III Чемпіонату України з пауерліфтингу 2017!

08 та 09 квітня відбулася справжня подія, на яку так довго чекали – Відкритий Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ. Відчайдушні змагання найсильніших атлетів з України та Бiлорусii відбувалися на вищому рівні, кожен продемонстрував свої непоборні вміння. Два дні велася справжня боротьба мiж спортсменами за перемогу та достойне визнання. Чотири справжні козаки, які представляли наше славетне містечко, з гідністю побороли своїх суперників, після чого повернулися додому справжніми Чемпіонами!

Гонтар Валентин (вагова категорія до 75 кг): станова тяга - 1 місце (237,5 кг), виконаний норматив МСМК.

Данник Андрій:

багатоповторний жим штанги вагою 75 кг - 2 місце (43 повторення);

підйом на біцепс стоячи до 90 кг - 2 місце (77,5 кг), виконаний норматив МСМК;

підйом на біцепс стоячи (серед всіх вагових категорій),  АБСОЛЮТНА ПЕРШICТЬ  - 3 місце.

Гришко Вадим: підйом на біцепс стоячи до 67,5 кг - 1 місце (60 кг), виконаний норматив МСМК.

Чорногор Вiталiй:

підйом на біцепс стоячи до 75 кг - 1 місце (65 кг), виконаний норматив МСМК;

багатоповторний жим штанги вагою 55 кг - 2 місце (46 повторень).

Капiтан команди «ВIКIНГ» Язиков Сергiй, та учасники турніру дякують всім, хто вірив в їх перемогу та поміг здійснити цю поїздку.

Слава справжнім ЧЕМПIОНАМ, які достойно показали себе та гідно представили наш Чорнобай!