Напередодні Великодня привітали людей похилого віку

Дата: 26.04.2019 15:40

Напередодні Воскресіння Хрестового, 26 квітня 2019 року, селищний голова Алла Мірошниченко та голова районної і селищної ради ветеранів Віталій Момот завітали до стаціонарного відділення територіального центру для людей похилого віку. Наразі, в закладі проживають 15 одиноких людей, котрі потребують професійного догляду та спілкування.

Кожен із них був радий бачити гостей, отримати привітання та, звичайно, подарунки. Тому, Алла Мірошниченко та Віталій Момот виконали приємну місію - привітали всіх присутніх із наступаючими святами, побажали здоров’я, миру та злагоди, а також вручили запашні великодні паски.

Старенькі розповідали про свої враження від догляду працівниками відділення та дякували гостям за вітання і смачні гостинці.