Домашня перемога ФК Чорнобай

Дата: 12.06.2017 15:41
Кількість переглядів: 555

Фото без опису

Нарешті після двохмісячної перерви вболівальники футбольної команди Чорнобай мали змогу цієї неділі підтримати свою команду та переглянути матч чемпіонату району на центральному стадіоні селища. До господарів поля завітала «міцна» команда з Крутьок. Матч розпочався в помірному темпі, починаючи з 10-ї хвилини гри господарі поля почали проводити планомірні атаки на «крутьківські» ворота. Рахунок в матчі відкрив гравець Чорнобаївської команди Ольховий Ігор. Згодом впіймав нитку гри Сосунов Андрій і користуючись тим, що суперникам не вдавалося його зупинити, обвідними дальніми ударами забив два подібних м’яча на 25 та 38 хвилинах. Між цими двома голами також встиг відзначився Нікітенко Євген, який першим був на добиванні.  А що ж гості? Неточність в передачах заважала їм створювати по справжньому гольові моменти. А ось в середині другого тайму гості почали діяти так ніби і не програвали в чотири мячі. Їхня активність на 65 і 71 хвилині матчу була увінчана забитими м’ячами. Забитий м’яч на останній хвилині основного часу від Карпича Анатолія, який вдало реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером після розрізного пасу, розставив все по своїх місцях. Матч завершився з рахунком 5 : 2. Команда дякує вболівальникам, які підтримували команду протягом матчу та людям які причетні до відновлення та становлення футбольної команди в Чорнобаях.

ФК Чорнобай грав в такому складі: Філоненко Віталій – Настенко Павло (Карпич Анатолій), Тріандафіліді Дмитро, Жовтов Ігор - капітан, Войцях Микола - Сосунов Андрій (Гордій Ігор), Шевченко Валентин, Головня Владислав, Шевченко Тарас (Доброштан Сергій) – Нікітенко Євген (Сосунов Іван), Ольховий Ігор (Яковенко Сергій). Тренер команди – Сосунов Іван.

1

Наступну гру ФК Чорнобай проведе 18 червня на виїзді проти команди села Лукашівка. Початок гри о 11:00 год.