До Чорнобаївської селищної ради завітала переможниця конкурсу "Величне свято Великодня" Людмила Цимбал

В період великодніх свят Чорнобаївською селищною радою було оголошено конкурс, де кожна господиня могла красиво оформити та сфотографувати свої паски і надіслати фото для участі в ньому.

Серед більшості учасників (яких було більше 30-ти) Людмила Цимбал отримала найбільшу підтримку користувачів групи «Чорнобаївська селищна рада» у Фейсбук і зі значним відривом стала фіналісткою, отримавши 381 «лайк».

Красива жінка, чудова дружина, дбайлива мама та бабуся добре відома не лише в селищі Чорнобай, а й далеко за його межами. Адже Людмила Цимбал вже багато років займається кондитерською справою - випікає різноманітні солодощі на замовлення, стильно та оригінально їх прикрашаючи.

Тому, до Чорнобаївської селищної ради фіналістка конкурсу прийшла зі смачними подарунками - власноруч приготовленими капкейками.

Селищний голова Чорнобая Алла Мірошниченко подякувала місцевій жительці за участь в конкурсі та привітала її із заслуженою перемогою.

На пам'ять про участь у великодньому конкурсі Людмила Цимбал отримала красивий глиняний посуд.