Чорнобаївський районний військовий комісаріат інформує

Дата: 20.02.2019 15:47

Запрошуємо на військову службу за контрактом до військової частини А2167 (72 ОМБр ім. Чорних Запорожців)

72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр,) — військове формування механізованих військ Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, що у свою чергу веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії.

З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичної операції. Підрозділи бригади влітку 2014 року вели важкі бої на російсько-українському кордоні, у Приазов'ї, а взимку 2016 — під Авдіївкою у промзоні.
 У серпні 2017 року бригада дістала почесну назву на честь військового формування часів УНР — Чорних запорожців.

Фото без опису   Військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців пройдуть навчання за стандартами НАТО під керівництвом інструкторів провідних армій світу. Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з військовослужбовцями 72-ї механізованої бригади в Білій Церкві. «Відразу після відпочинку і реабілітації необхідно розгорнути повномасштабну підготовку бригади до виконання завдань за призначенням. Я знаю, що скоро у вашій військовій частині будуть проведені заходи щодо доукомплектування особового складу, озброєння і військовою технікою. Розпочнеться навчання особового складу за стандартами країн-членів НАТО, зокрема, під керівництвом інструкторів провідних армій світу», - сказав Порошенко.
   За його словами, після закінчення підготовки за стандартами НАТО будуть проведені масштабні навчання у складі бригади.

Фото без описуНа службу запрошуються:

• Громадяни віком від 18 до 60 років, придатні за станом здоров’я;

• Бойові побратими, з ким разом боронили рідну землю.

Грошове забезпечення:

• Щомісячно від 10 200 грн;

• Додаткове преміювання військовослужбовцям, які перебувають в зоні ООС;

• Додаткова матеріальна допомога та вирішення соціально-побутових питань;

• Матеріальна допомога на оздоровлення;

• Грошова компенсація за піднайом житла.

Переваги військової служби:

• Сучасне речове забезпечення;

• Забезпечення харчуванням, або компенсація коштів за харчування;

• Безкоштовне навчання у вищих військових навчальних закладах;

• Можливість отримання житла;

• Щорічна відпустка зі збереженням грошового та матеріального забезпечення;

• Збережені місця роботи та середньомісячної заробітної плати;

• Додаткові пільги, гарантії та компенсації, визначені законодавством, для військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Більш детальну інформацію можна отримати у Чорнобаївському РВК за адресою: смт.Чорнобай, вул. Центральна 195.