8 липня - День рибалки

Дата: 08.07.2018 15:49

Щороку, в 2 неділю липня, в нашій державі святкується професійне свято всіх тих, для кого риболовля − це робота, а також тих, для кого це просто цікаве захоплення.

З нагоди такої події хочеться зауважити, що не лише чоловіки, а й жінки люблять посидіти де-небудь за вудкою в тихій обстановці, насолодившись єднанням з природою в сподіванні на хороший улов. Для особливо завзятих рибалку не можливо замінити нічим.
Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в цьому захопленні величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для всього тіла, але що можна сказати про тих, хто займається цим на професійному рівні?
Робота професійних рибалок - це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в нашій сучасності, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.
Тож, ШАНОВНІ РИБАЛКИ, ПРОФЕСІОНАЛИ РИБОЛОВНОЇ СПРАВИ!

Вітаємо Вас з Вашим професійним днем!

Бажаємо, щоб погода завжди допомагала всякий раз, коли Ви відправляєтеся на риболовлю, щоб велика риба сама йшла Вам на гачок та пливла у Ваші сіті!

Бажаємо невичерпної сили та наснаги у Вашій нелегкій, проте благодійній справі.
Великого Вам особистого щастя, радості, гідної зарплатні, чудового настрою, енергії, ентузіазму і завзяття у повсякденній праці!

Нехай улов завжди буде багатим і гарним, хай буде міцним здоров’я і добрим світ навколо.

Бажаємо нарешті зловити золоту рибку, яка виконає всі найзаповітніші бажання.