Розпочато роботу із загородження прибудинкової території жителів багатоповерхівок

   Як показує практика, на жаль, договір на вивезення сміття із приватних домоволодінь підписали не всі свідомі селища Чорнобай. Крім того, такі особи регулярно викидають своє сміття, до того ж не в малих об’ємах, до сміттєвих баків, розташованих біля багатоквартирних будинків.

   Неодноразові скарги чорнобаївчан, їх власні фото і відеодокази підтверджували цей факт. Порушники свідомо вивозили цілі причіпи побутового сміття із вулиці Жовтневої та, навіть, не боячись зауваження жителів багатоквартирних будинків здійснювали подібні правопорушення постійно.

   На прохання жителів багатоквартирної забудови, які сплачують не малі кошти за вивезення сміття, розпочато роботи по загородженню прибудинкової території,  яка знаходиться біля будинку 98, що по вулиці Центральній.

   Маємо надію, що недобросовісні чорнобаївчани якнайшвидше підпишуть договір на вивезення сміття із приватних домоволодінь, та, все-таки, припинять зухвало користуватися послугами за кошти інших і не будуть цим саме грубо порушувати правила благоустрою.

 Нагадуємо, що вартість вивезення побутового сміття із приватних домоволодінь становить:

1 особа – 15,91 грн;

2 особи – 19,63 грн;

3 і більше осіб – 24,15 грн.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *