Черкаська область, Золотоніський район

Спортивні новини

Дата: 29.05.2018 16:04
Кількість переглядів: 444

Цієї неділі вболівальники футбольної команди «Чорнобай» мали змогу підтримати своїх фаворитів та переглянути матч Чемпіонату району на центральному стадіоні селища.

Фото без опису   До господарів поля завітала команда із села Великі Канівці. Матч розпочався в помірному темпі, починаючи з 10-ї хвилини гри господарі поля почали проводити планомірні атаки до воріт суперника. Тому переможні голи не забарилися, їх винуватцями, в першому таймі, стали гравці Чорнобаївської команди - Владислав Головня (два голи) та Максим Дровольський.

Фото без опису    На початку другого тайму гості створили та реалізували власний момент, забивши перший гол до воріт господарів поля. На що чорнобаївці відповіли трьома забитими м’ячами. Свій третій гол в грі забив Владислав Головня, Дмитро Тріандафіліді вдало реалізував пенальті, а остаточну крапку в матчі поставив Олександр Нікітенко.

Фото без опису    Тож підсумковий рахунок Чемпіонату району 6:1 на користь господарів.