В Чорнобаї відзначили День Державного Прапора та 25-річчя з Дня Незалежності України

Дата: 28.08.2016 16:06

Фото без опису23 серпня на центральній площі селища відбувся урочистий мітинг та підняття Державного Прапора.

Фото без описуФото без опису

Всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Небесної Сотні.Фото без опису

Продовжилися урочистості в РБК, де у фойє на гостей свята чекала виставка виробів родини Стадник із Придніпровського та Світлани Щербини із Чорнобая, а на сцені - нагородження та святковий концерт.

Грамотами з нагоди 25-ої річниці незалежності України були нагороджені Ганна Адлер, завідувач педіатричним відділенням Чорнобаївської ЦРЛ; Сергій Ганненко, водій СТОВ „Маяк”; Володимир Галушка, Ревбинський сільський голова; Лариса Дернова, оператор машинного доїння МТФ №1 СТОВ „Світанок”,

Наталія Литвишко, заступник директора з навчально-виховної роботи Тимченківського НВК; Ірина Парахуда, сестра медична загальної практики сімейної медицини Іркліївської ЛА; Сергій Піддубний, заступник директора по виробництву ДП „Іркліївський розплідник рослиноїдних риб”; Тетяна Танцюра, викладач по класу бандури Чорнобаївської ДШМ,

Валентина Чорногор, заступник директора з навчально-виховної роботи Чорнобаївської ЗОШ №1; Валерій Шиндер, лікар-стоматолог Чорнобаївської ЦРЛ.

Ввечері чорнобаївці та гості селища мали змогу переглянути тематичні документальний та художній фільми у літньому кінотеатрі.

А 24 серпня в парку відпочинку на діток селища чекала розважальна програма з атракціонами. Для молоді та дорослих КВН-щики провели літній кубок КВН серед студентських команд. Завершилося святкування концертом черкаської рок-групи „Ефект метелика”.