Акція "СТОП ФУРА"

Дата: 12.04.2017 16:07

СТОП ФУРА

Незважаючи на діючу заборону проїзду великогабаритного та вантажного транспорту через центр селища, водії та власники вантажівок продовжують порушувати ПДР та кожним своїм проїздом розбивають нашу багатостраждальну дорогу.

З огляду на це, 11.04.2017 року селищним головою разом з депутатами селища та працівниками поліції проведено акцію «СТОП ФУРА».Лише за кілька годин, в об’їзд селища, направлено до десяти автомобілів.

Звичайно, водії були не в захваті від не передбачення зміни в їх маршрутах, але більшість погоджувалися з тим, що тільки такими діями можна зберегти від руйнування дорогу.

За словами депутатів : «СТОП ФУРА» - не одноразова акція. Вона буде повторюватись, поки не буде порядку на наших шляхах.