A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

ФК Чорнобай у видовищному і непростому матчі з перемоги розпочинає друге коло чемпіонату району

Дата: 21.08.2017 16:08
Кількість переглядів: 491

Фото без опису

20 серпня стартувало друге коло чемпіонату Чорнобаївського району з футболу. Матч чорнобаївців проти команди Малої Бурімки вийшов цікавим та дуже багатим на події.

Гра розпочалася без зайвої розкачки. Вже на 5-й хвилині рахунок в матчі  відкрили господарі поля, Карпич Анатолій замкнув передачу з лівого флангу на дальній стійці. Чорнобай взяв м’яч під контроль та не використав ще декілька нагод щоб подвоїти рахунок. Гості лише наприкінці першого тайму завдали декілька дальніх ударів по воротах, а до цього всі спроби вийти в контратаку розбивалися об захист господарів.

В другому таймі наші хлопці продовжили володіти ініціативою, про те спрацювало старе футбольне правило, не забиваєш ти – забивають тобі. В середині другого тайму, протягом десяти  хвилин, команда Малої Бурімки вже була попереду – це Сергій Золотаренко записав дубль на свій рахунок.

Господарі поля не знітилися після такого «нокдауну» та відповіли трьома забитими м’ячами. Дубль на рахунку Нікітенка Олександра та гол на заключних хвилинах від Шевченка Валентина розставили все по своїх місцях. Тож заслужена перемога над непростим суперником у видовищному матчі. Гра завершилася з рахунком 4-2.

ФК Чорнобай грав в такому складі: Філоненко Віталій – Даніло Муранака, Настенко Павло, Жовтов Ігор (к), Войцях Микола – Сосунов Андрій, (Гордій Ігор), Шевченко Валентин, Головня Владислав, Карпич Анатолій, (Зінченко Владислав) - Нікітенко Олександр, Ольховий Ігор, (Яковенко Сергій). Тренер команди – Сосунов Іван.

1

Наступну гру ФК Чорнобай зіграє 27 серпня на своєму полі проти команди села Вереміївка. Початок гри о 11:00 год.

Цього ж дня розпочався чемпіонат Черкаської області серед ветеранів (40+), наша команда «Ветеран» нажаль програла в стартовій грі сусідам з Золотонішського району «Спартак-Колос» з рахунком 1:3.

27 серпня в 17-00 год. «Ветеран» Чорнобай прийматиме збірну команду Черкаського району.