Зі святом, дорогі захисники!

   День Збройних сил України – важлива подія на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Ми вшановуємо світлу пам’ять відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність України.

   Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Адже, в непростих умовах сьогодення, українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку і статі, може долучитися до захисту України.

   Я щиро дякую матерям, які виховали своїх синів та доньок, котрі сміливо обрали професію захисника, одягли військову форму, чесно та віддано стоять на передовій, відстоюючи нашу Батьківщину.

   Зі святом, відчайдушні, добросовісні, відповідальні та сильні духом захисники України! Особлива подяка волонтерам, підприємцям та простим людям, які своєю постійною підтримкою надають нашим захисникам сили та впевненості у непростому протистоянні з ворогом!

   Вічна слава Вам та подяка за відвагу, мужність і любов до рідної землі!

   Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

   Слава Україні та її героям!

 

З повагою,

селищний голова Чорнобая                                         Алла МІРОШНИЧЕНКО

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *