Звертаємось до всіх жителів селища щодо необхідності приведення до належного стану ділянок, прилеглих з приватними домоволодіннями!

Обов’язково:

  • обпиляти дерева;
  • прибрати будівельні матеріали (пісок, глину, щебінь, тощо);
  • демонтувати незаконно збудовані  перешкоди для руху пішоходів та техніки на обочинах дороги (кам’яні та металеві огорожі клумб, пасинки, стовпи, тощо).

   У разі невиконання вимог «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території селища» (https://chornobay-rada.gov.ua/pravila-blagoustroju-smt-chornobaj-11-24-13-08-06-2018/), затверджених рішенням Чорнобаївської селищної ради  від 12.10.2017 року  №24-5/VІІ, з 16 вересня 2019 року, без попередження, бригадою благоустрою Чорнобаївської селищної ради буде розпочато відповідні роботи на найбільш проблемних ділянках вулиць селища.

    До виконкому  та депутатського корпусу Чорнобаївської селищної ради надійшло ряд звернень щодо ускладнення руху пішоходів та проїзду автотранспортними засобами вулицями селища. Дана проблема з’явилася через захаращеність вулиць і провулків Чорнобая будівельними матеріалами та гіллям дерев. Крім того, дані обставини ускладнюють механізоване прибирання вулиць від снігу, внаслідок чого виникає загроза аварійних ситуацій. Така ситуація спричиняє серйозні пошкодження спеціалізованої техніки, яка потребує дороговартісного ремонту.

   Відповідно до «Правил благоустрою», пункту 4.27. цих правилприбирання територій, суміжних (прилеглих) з приватними домоволодіннями в радіусі 10 метрів по периметру покладається на власників домоволодінь.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *