A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Чорнобаївська футбольна команда виборола впевнену перемогу на виїзді у селі Вереміївка

Дата: 11.09.2018 16:27
Кількість переглядів: 724

Звітний поєдинок 17-го матчу пройшов під акомпанемент прохолодного  осіннього дощу. Гра розпочалася із позиційних атак обох команд, проте ініціативою, все ж таки, володіла команда із Чорнобая.

Рахунок в матчі відкрив Чорнобаївський гравець Василь Псялига, який вдало зіграв на підборі після розіграшу кутового. Автором наступного гола став Сергій Яковенко, який буквально вніс «шкіряну кулю» до воріт свого суперника. А вже наприкінці першого тайму рахунок поповнився ще одним влучним попаданням від Владислава Головні, який відмінно виконав штрафний удар.

Фото без опису      В другому таймі гості не зменшили наполегливості та продовжили тиск на ворота свого опонента. Гарні гольові нагоди мали знову таки Василь Псялига і Владислав Головня, яким, втім, не вдалося реалізувати вихід один в один. Як не намагалися господарі поля відігратися, але цього разу команда із Чорнобая була сильнішою та витривалішою.

Останній гол відбувся вже за дві хвилини до завершення основного часу – його автором став Владислав Головня, який встановив остаточний рахунок в матчі.

Отже,  футбольна битва між командами Чорнобая та Вереміївки закінчилася рахунком 0:4 на нашу користь.