Відбулося засідання комісії по ліквідації наслідків техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Чорнобаївської селищної ради

Дата: 23.03.2020 16:31

23 березня 2020 року комісія розглянула питання виконання заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2 на території Чорнобаївської селищної ради.
   В ході роботи члени комісії обговорили стан виконання постанови КМУ в Чорнобаївській громаді, якою передбачено введення обмежувальних заходів, та зазначили певні недоліки її дотримання під час перевірок.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами від 16.03.2020, протоколу комісії Чорнобаївської РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 №6 «Про заходи щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19» та з метою недопущення поширення на території Чорнобаївської селищної ради захворювань на коронавірус COVID-19, комісія з ТЕБ і НС вирішила:

Заборонити на території Чорнобаївської селищної ради:

1) з 23 березня по 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема:
- закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо);
- інших закладів розважальної діяльності, закладів культури;
- торговельного і побутового обслуговування населення;

крім:

- роздрібної торгівлі продуктами харчування;
- торгівлі пальним;
- торгівлі в спеціалізованих закладах лікарськими засобами та виробами медичного призначення (аптеки, ветаптеки);
- торгівлі в спеціалізованих закладах засобами зв’язку;
- провадження банківської та страхової діяльності;
- торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
- торгівлі суб’єктами господарювання засобами захисту рослин, посівного матеріалу та добривами;
- роздрібної торгівлі в закладах надання ритуальних послуг, дистанційно, за потребою;

2) торгівлю харчовими продуктами на продуктових та промислових ринках, стихійних ринках, інших місцях неузаконеної торгівлі;

3) з 23 березня по 3 квітня 2020 року:
- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом в межах смт Чорнобай та с. Савківка (крім перевезення легковими автомобілями);
- заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

Всім суб’єктам господарювання обов’язково:

- дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог, передбачених чинним законодавством в період карантину;
- забезпечити відсутність скупчення людей на торговельних територіях (не більше 5-ти осіб);
- забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (рукавиці, антисептичні засоби).

Нагадуємо - порушення умов карантину несуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність!

Будьте відповідальними за своє життя та життя своїх близьких!