До уваги жителів Чорнобаївської громади, рибалок-любителів та небайдужих громадян!

Дата: 15.01.2019 16:41

Чорнобаївською селищною радою було замовлено проведення аналізу води в річці Ірклій (в адміністративних межах селищної ради).
   Згідно до протоколу дослідження № 1-4 від 15.01.2019 року Чорнобаївського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» розчиненого кисню:

• в районі Ходаківки – 1,12 мг/дм³;
  • біля магазину «Краб»  – 1,32 мг/дм³;
  • біля мосту (по вулиці М.Старицького) – 1,38 мг/дм³;
  • біля громадського пляжу – 2,76 мг/дм³.

Фото без опису   Отже, згідно даного висновку, вміст розчинного кисню у воді значно нижчий нормативу, який визначено «Державними санітарними правилами планування та забудови населених пунктів», затвердженого наказом МОЗ України від 19.06.1996 року № 173, не менше 4,0 мг/дм³.

Фото без опису   Просимо всіх жителів селища приєднатися до заходів з порятунку рибних ресурсів нашого водосховища, які відбудуться 20 січня 2019 року о 10:00 годині, та провести нарубування ополонок і встановлення очеретяних снопів.

Будьте обачними та обережними на льоду!