Черкаська область, Золотоніський район

Новини футболу

Дата: 03.07.2018 16:45
Кількість переглядів: 451

28 червня 2018 року,  наша місцева футбольна команда спробувала свої сили на виїзді, побувавши в гостях Іркліївської ОТГ. Але гра з лідерами Чемпіонату району з футболу, на жаль, очікуваного виграшу команді «Чорнобай»  не принесла. Гра завершилась рахунком 5:1, на користь господарів поля. Єдиним голом проти суперників відзначився Владислав Головня.

А вже цієї неділі – 1 липня 2018 року, гравці команди «Чорнобай» приймали гостей із села Кліщинці. Гра розпочалася із стартового штурму господарів, які зробили ставку на швидкий гол. Вже на другій хвилині початку матчу, після вдалого підключення на стандартне положення, гол забив Ігор Гордій. В середині тайму, після відмінно розіграної комбінації, другий гол забив Олександр Нікітенко.

В друговому таймі також відзначилися господарі. Двічі поспіль, до воріт команди із Кліщинець, потрапляв нападник ФК «Чорнобай» - Владислав Головня. Така ситуація виникла в результаті вправної гри гравців місцевої команди, які подавали відмінний пас один-одному.

Під час гри гості пробували комбінувати, робили неочікувані ходи, проте продуктивного результату від цих спроб було мало. Місцева команда, також, старалася додати до своїх голів ще кілька, але гра закінчувалася без нових «забитих» голів.

Отже, матч «Чорнобай»-«Кліщинці» завершився рахунком 4:0 на користь господарів поля.