Пам’ять колишнього селищного голови Григорія Злидаря вшанували турніром з футболу

На центральному стадіоні смт Чорнобай 24 вересня вже в п’яте відбувся футбольний турнір на кубок пам’яті колишнього селищного голови Григорія Злидаря.

Турнір започаткований за ініціативи Чорнобаївської селищної ради, родини Злидарів і Почесного голови Асоціації „Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району” Петра Душейка.

На урочистому відкритті багато щирих, теплих слів прозвучало на адресу Григорія Григоровича Злидаря.

В цьому році за перемогу в турнірі в іграх між собою змагалися три футбольні команди: Савинці з Оржицького району (минулорічні володарі кубку), Вознесенське (Золотоніський район) та господарі турніру ФК Чорнобай. В усіх іграх між собою у безкомпромісній та цікавій боротьбі були зафіксовані нічийні результати. Проте згідно регламентом турніру, перемогу та кубок отримала команда Савенці які мали більшу кількість забитих м’ячів, друге місце у команди Вознесенського третє за футболістами селища.

Кращим гравцем чорнобаївської команди визнано захисника Раімі Абдула Акіма.

Переможці отримали перехідний кубок, диплом І ступеня та медалі, призери - дипломи та медалі відповідних ступенів, грошові премії. Кращі гравці турніру були нагороджені грамотами і грошовою премією.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *