«Футбол скликає друзів» – відбулися футбольні змагання на кубок П.Г. Душейка

Дата: 25.02.2019 16:48

23 лютого 2019 року,  в спортивному комплексі селища Чорнобай відбувся турнір з міні-футболу серед молодіжних команд «Футбол скликає друзів». Традиційно, поборотися за головний трофей турніру прибули кращі команди із міст Броварів та Черкас і збірні із Чорнобаївщини та Драбівщини. Глядацька трибуна цього дня була заповнена повністю, адже шанувальники футболу зібралися для того, щоб підтримати улюблені команди та отримати масу вражень від перегляду футбольних поєдинків.

Фото без опису   Одним із ініціаторів турніру був селищний голова Чорнобая 2000-2012 років, нині покійний, Григорій Злидар. Разом із представниками Федерації футболу, Григорій Григорович започаткував проведення даного турніру для того, аби відзначити особистий вклад Петра Душейка у розвиток та пропаганду спорту в Черкаській області. Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» та головний спонсор турніру – Петро Душейко завжди намагається підтримувати спортсменів, фінансує подібні заходи та залучає талановиту молодь до спортивних змагань різних рівнів.

Участь в урочистому відкритті турніру «Футбол скликає друзів»  взяли: селищний голова Чорнобая Алла Мірошниченко, голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, Олімпійський чемпіон з веслування на каное, триразовий чемпіон Європи, семиразовий чемпіон СРСР, п’ятнадцятиразовий  чемпіон УРСР Андрій Хіміч, Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко, голова районної спілки ветеранів Афганістану та голова Федерації футболу Чорнобаївського району Юрій Батурін, голова Громадської організації «ЧЕРКАСЬКЕ АНТИКОРУПЦІЙНО-ЛЮСТРАЦІЙНЕ БЮРО» Володимир Матюша, виконавчий директор обласної Федерації греко-римської боротьби Анатолій Самоха, голова громадської організації «Спілки учасників АТО «Черкащини», Чорнобаївського району» Микола Костенко та депутати районної ради.

Фото без описуФото без опису   Селищний голова Алла Мірошниченко побажала всім учасникам здоров’я, наснаги, успіхів і усіляких гараздів та подякувала головному спонсору турніру – Петру Григоровичу Душейку за постійну фінансову підтримку спортсменів, активну участь в змаганнях та пропаганду спорту.

Фото без описуФото без опису   Після вітальних слів Петро Душейко розпочав турнір з міні-футболу символічним ударом м’ячем по воротах, після чого сім команд зійшлися в дружньому футбольному поєдинку.

Даний захід проводиться у стінах спортивного комплексу вісімнадцятий рік поспіль. Поборотися за перемогу цього року прибуло 7 команд, а саме: команда «Рувер» з міста Черкаси (капітан Віталій Косун), збірна із міста Бровари (капітан Володимир Вовник), гравці із села Мехедівки, Драбівського району (капітан Владислав Кравченко), команда із смт Новооржицьке, Полтавської області (капітан Володимир Яцько), збірна із села Хрестителеве (капітан Станіслав Баранник) та команди сіл Лукашівки (капітан Владислав Колодій) і Старого Коврая (капітан Дмитро Хорошковський).

Цього дня прихильникам футболу було на що подивитися – команди до останнього тримали лідерські позиції, не поступаючись супернику в дружній футбольній боротьбі. Вболівальники не змогли стримувати емоції під час футбольних баталій, адже напружена боротьба молодих та професійних гравців не залишала байдужими нікого.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису   Кожна футбольна команда намагалася відстояти право бути переможцем, спортсмени доклали чималих зусиль для того, щоб дійти до фіналу. Впродовж дня відбувалася видовищна гра молодіжних команд, проте призове перше місце виборола команда із села Хрестетелеве. Спортсмени подолали всі труднощі під час гри, демонструючи злагоджену командну тактику та професійну підготовку. Друге місце отримала збірна із смт Новооржицьке, учасники якої до останньої хвилини виборювали право на перемогу.

Фото без опису   Третє місце посіла команда зі Старого Коврая, четверте - у гравців із села Лукашівка. Команди нагороджені медалями та грамотами і грошовими винагородами від головного спонсора турніру. Молодіжна збірна із Хрестителевого повезла додому головний приз – кубок.

Фото без описуФото без описуФото без опису    Цього дня було відзначено й кращих гравців – Віталія Згуру (с. Хрестителеве), Владислава Отченашенка (смт Новооржицьке), Богдана Горбаня (с. Старий Коврай), Олексія Сорокіна (с. Лукашівка), Владислава Кравченка (с. Мехедівка), Нікіту Соколовського (м. Черкаси) та Олександра Вишневського (м. Бровари).

Вперше за вісімнадцять років, організаторами турніру було започатковано відзначити і шанувальників футболу, які до останнього підтримували своїх фаворитів. Відтак, кращими вболівальниками турніру на кубок П.Г. Душейка «Футбол скликає друзів» стали: Микола Шитик, Микола Толошний, Михайло Винник та Леонід Згура, які отримали грошові винагороди.

Фото без опису   Дякуємо командам за участь в турнірі, цікаву та професійну гру! Бажаємо успіхів у майбутніх спортивних протистояннях.