«Господарі» показали на що здатні – відбувся матч І туру Чемпіонату Чорнобаївського району з футболу 2018 року

Дата: 13.05.2018 16:49

Різка зміна погоди та загрозливий весняний дощ не завадили чорнобаївським футболістам продемонструвати вправну гру в боротьбі за право бути Чемпіонами з не менш професійною командою із села Жовнине.

Фото без опису   В цій запеклій та цікавій грі чудову підготовку та непереможну силу духу показали гравці команди «Чорнобай», які по черзі забивали голи до воріт суперника - Владислав Головня, Павло Настенко, Андрій Сосунов та Сергій Яковенко.                                            Фото без опису

«Господарі» відразу показали, що «гості» поїдуть додому ні з чим. Адже молоді, цілеспрямовані та вправні спортсмени, вже на початку матчу, грали в атаці розкуто, командно та стримано, швидко забиваючи голи супернику та вперто відбиваючи атаку перед ворітьми.

Фото без опису     Гра «Чорнобай» - «Жовнино» закінчилася перемогою «господарів», рахунок -  4:1.

Вітаємо наших хлопців з перемогою! Бажаємо і надалі бути кращими із кращих та стати Чемпіонами Чорнобаївського району з футболу 2018 року!