ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ ПРОДОВОЛЬЧИХ РИНКІВ: В СМТ ЧОРНОБАЙ ДОЗВОЛЕНО ЩОДЕННИЙ ПРОДАЖ НАСІННЯ ТА САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ, СВІЖИХ ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ, КОРМІВ ДЛЯ ТВАРИН ТА ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Дата: 28.04.2020 16:56

У зв'язку з настанням строку посівної кампанії та необхідністю невідкладних дій з планово-календарних обробок садів та городів, згідно протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чорнобаївської райдержадміністрації, голові смт Чорнобай рекомендовано розглянути можливість та виділити відповідне місце для здійснення торгівлі насінням та садивним матеріалом, свіжими овочами та фруктами, кормами для тварин та засобами захисту рослин.
   Виходячи з вищевикладеного, враховуючи вимоги Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020 №5, комісія по ліквідації наслідків техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Чорнобаївської селищної ради вирішила дозволити роботу Центрального ринку.
   Наголошуємо!
Центральний ринок, що розташований за адресою: смт Чорнобай, вул. Гагаріна, 2 працюватиме щоденно, з 08:00 до 12:00 години (крім неділі).
Стихійні ринки на території Чорнобаївської селищної ради заборонені!
На порушників карантинних обмежень будуть складатися протоколи, де передбачено накладення штрафів у розмірі від 17 000 до 34 000 грн.
   Допуск працівників та покупців на територію ринку буде проводитися на головному вході лише за наявності одягненої медичної маски (респіратора) та після проведення безконтактного температурного скринінгу.
   Всіх об’єктів господарювання просимо підготуватися до проведення карантинних заходів, а саме:
- ні в якому разі не приступати до роботи при наявності ознак респіраторного захворювання;
- забезпечити перебування на робочому місці працівників у засобах індивідуального захисту та своєчасну їх заміну;
- забезпечити дотримання умов гігієни рук та роботу у одноразових рукавичках, які необхідно постійно змінювати;
- забезпечити проведення миття та дезінфекції торгового місця.
   В разі порушення карантинних заходів роботу ринку буде припинено, за дотриманням відповідних заходів будуть слідкувати правоохоронні органи та представники КП «Чорнобай-ринок».