Роздамо захисні маски тим, хто не в змозі придбати чи виготовити самостійно!

Минулого тижня працівники Чорнобаївської селищної ради спробували себе в ролі майстрів з пошиття захисних марлевих масок. Зараз якраз той час, коли вчитися ніколи не пізно. За кілька днів вдалося опанувати швейну машинку та виготовити чималу кількість захисних масок, які мають 6 шарів марлі.

Дякуємо родинам Новосельських та Копиць за допомогу у придбанні матеріалу. Окрема подяка місцевій майстрині Людмилі Черевань за допомогу в пошитті багаторазових масок.

Наразі, в наявності понад 100 захисних масок, які пропонуємо для найбільш незахищених верств населення Чорнобая та Савківки.

Якщо ви знаєте про таких людей – просимо повідомляти додатково.
Готові БЕЗКОШТОВНО надати по 1-2 маски на одну особу!

Звертайтеся за телефонами:

Селищний голова (04739) 2-35-90

Приймальна (04739) 2-27-93

Секретар селищної ради (04739) 2-26-52

Виготовлення марлевих масок продовжується, будемо вдячні за надання марлі та тканини для їх пошиття.

Завдяки небайдужим людям можливо разом робити хороші справи для тих, хто потребує допомоги!