Національний конкурс "Благодійна Україна - 2020"

Дата: 01.02.2021 08:11

На початку листопада 2020 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020».

Конкурс проводиться з метою підтримки волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох  основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у Національному конкурсі "Благодійна Україна -2020" 1 березня 2021 року (включно). Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс ( умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу "Благодійна Україна" www.blagoukraine.org/