Синоптики попереджають про суттєве погіршення погоди на Черкащині

Дата: 09.02.2021 08:34

Станом на сьогоднішній ранок висота снігового покриву на Черкащині найбільша в Україні. Сніг залягає у висоту 16-22 см.

Найближчої ночі сніги продовжать засипати всю область. Із небезпечних явищ варто очікувати хуртовини, снігові замети на дорогах, ожеледицю, посилення вітру до 15-20 м/с та значний сніг. Місцями можлива ожеледь та налипання мокрого снігу.

Другий циклон 10-го лютого переміститься через південні області України. Прогнозована температура уночі - 4-9º морозу, вдень - 0-5º морозу на фоні мокрого снігу та дощу. На дорогах ожеледиця.

Найбільшу небезпеку становить третій циклон. Його очікують увечері 11 та 12 лютого. Він спочатку різко підвищить температуру до 2º тепла, а потім знизить її до 8-13º морозу.

Вже у найближчі вихідні морози посиляться до 15-20º, місцями до 24º. На дорогах буде дуже слизько. Така холодна погода протримається щонайменше ще 2 тижні.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного гідрометцентру