Оголошення про сесію селищної ради

Дата: 05.03.2021 09:56

До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

18 березня 2021 року  о  10  годині  в  сесійній залі селищної ради (вул. Центральна, 152) відбудеться  6  сесія селищної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про затвердження Програми реформування та розвитк житлово-комунального господарства Чорнобаївської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

2. Про Програму розвитку благоустрою Чорнобаївської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

3. Про Програму забезпечення правопорядку на території Чорнобаївської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 17.12.2020 №3-15/VІІІ «Про програму розвитку комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» та  фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної  ради» на 2021-2025 роки.

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.02.2021 №5-2/VІІІ «Про  затвердження  структури та штатного розпису Чорнобаївського  комунального підприємства «Виробниче управління житлово – комунального господарства».

6. Про затвердження цін на роботи, послуги, що виконуються Трудовим архівом Чорнобаївської селищної ради.

7. Звіти про виконання сільських та селищного бюджетів за 2020 рік.

8. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2020 №3-47/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

9. Земельні питання.

10. Питання управління майном.

11. Різне.

Інші питання, які будуть внесені на розгляд сесії у відповідності до вимог Регламенту Чорнобаївської селищної ради.