Закінчився термін дії ID-картки – час звернутися до Міграційної служби

Дата: 10.03.2021 16:17

Чорнобаївський РС УДМС України в Черкаській області рекомендує власникам ID-картки звернути увагу на термін дії документа, зокрема громадян, які оформляли паспорт вперше по досягненню 14 – 18 років.

Адже паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше видається зі строком дії на 4 роки. Особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 10 років.

Отже, якщо термін дії вашого документу закінчився – рекомендуємо звернутися за послугою з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, у зв’язку з закінченням строку дії паспорта!

До відома. Загальна вартість адміністративного збору за оформлення та видачу паспорта з дня оформлення заяви-анкети складає:

• протягом 20 робочих днів – 363,00 грн;

• протягом 10 робочих днів – 489,00 грн.

Потурбуйтесь про дійсність ваших документів завчасно!

Нагадуємо, що Чорнобаївський РС УДМС України в Черкаській області працює з вівторка по п’ятницю, з 09.00 до 18.00 та в суботу, з 09.00 до 16.45. Обідня перерва з 13.00 до 13.45. Також отримати послугу ви можете, звернувшись до будь-якого територіального підрозділу Міграційної служби.

Будь ласка, під час відвідування Міграційної служби, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ.

Ми чекаємо на Вас!

За інформацією Чорнобаївського РС УДМС України в Черкаській області