Виїзний прийом громадян в селі Привітне

Дата: 11.03.2021 14:24

10 березня перший заступник селищного голови Олег Мурав’я провів виїзний прийом громадян в селі Привітне з метою ознайомлення  з проблемними питаннями, що турбують  місцевих жителів та сприяння у їх вирішенні.

Разом зі старостою села Раїсою Остроушко було обговорено ряд важливих питань, що стосуються житлово-комунальних проблем села.

Під час прийому громадян піднімалися питання, які стосувались  надання субсидії та пільг «Діти війни». Першим заступником було надано обгрунтовані роз'яснення.

По закінченні прийому, перший заступник ознайомився з роботою закладів соціальної сфери, що розташовані на території сільської ради. Зокрема,  відвідав  сільський будинок культури та фельдшерсько-акушерський  пункт.

Також зустрівся з директором Красенівського НВК  Наталією Нікітченко та ознайомився з роботою  закладу . Крім того, було оглянуто стан класних кімнат та  харчоблоку навчально-виховного комплексу, обговорено якість харчування дітей.

За результатами розгляду актуальних питань першим заступником голови було дано доручення відповідним виконавчим органам селищної ради.