У ЯКОМУ РОЗМІРІ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ДОПОМОГА ПО БЕЗРОЮІТТЮ?

Дата: 25.03.2021 09:00

Фото без опису     Розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до середньої заробітної плати (доходу) за попередній календарний рік, що передує місяцю звернення до служби зайнятості для тих безробітних, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж більше 6 місяців.  Залежно від тривалості страхового стажу безробітний отримає допомогу, якщо загальний стаж:

• до 2 років – 55%;

• від 2 до 6 років – 55%;

• від 6 до 10 років – 60%;

• понад 10 років – 70%.

Максимальний розмір допомоги не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 9080 грн. (станом на 01.03.2021).

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить 650 грн. (на період карантину 1000 грн.) для:

• тих, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж менше 6 місяців, або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених статтею 37, пунктами 3, 4, 7 і  8 статті 40, статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України,  а  також з аналогічних підстав, визначених іншими  законами;

• молоді, яка потребує працевлаштування на перше робоче місце.

За поданням Чорнобаївської районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості