З 1 квітня в лісах Черкащини починається період тиші

Дата: 01.04.2021 08:52

Із 1 квітня до 15 червня в області триватиме період тиші. Запроваджують його, аби захистити середовище існування, умови розмноження та шляхи міграції диких тварин.

У цей час забороняється проведення шумливих робіт і заходів – пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі тощо.

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, яка впливає на стан тваринного світу, зобов’язані подбати про безпеку тварин.

У період тиші визначатимуть місця розмноження диких тварин і своєчасно інформуватимуть населення про правила поведінки, яких необхідно дотримуватися в таких місцях.