На Великдень в Україні планують ввести певні обмеження

Дата: 14.04.2021 08:51

На Великдень в Україні планують ввести певні обмеження, аби свято минуло безпечно з найменшою кількістю інфікованих. У МОЗ допускають формат проведення Великодня в онлайн-режимі.

Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у коментарі "РБК-Україна".

- Ми хочемо, щоб хтось був у храмі, але з дотриманням всіх обмежень, а хтось повинен залишитися зовні. Плюс можливий формат Великодня онлайн, який був у минулому році, - сказав Ляшко.

Ляшко уточнив, що закривати храми на Великдень поки не планується. Рішення про формат та перелік обмежень на свята у МОЗ очікують напрацювати протягом тижня після переговорів з релігійними організаціями та лідерами.

Але, на думку Ляшка, цей діалог буде "важкий", бо імовірно, священники будуть просити пом'якшити заборони у "жовтих" і "червоних" зонах на період Великодніх свят.