До відома пасічників!

Дата: 16.04.2021 14:11

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 затверджено Порядок видачі ветеринарно- санітарних паспортів та Порядок реєстрації пасік. Паспорти старого зразка будуть дійсні до 15 травня 2021 року

Згідно положень даного наказу встановлено стандартні зразки заяв та форму ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, який власники пасік повинні придбати за власний рахунок.

Оформлення та видачу ветеринарно-санітарних паспортів на пасіки здійснює Чорнобаївське управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, яке знаходиться в смт Чорнобай вул. Свободи,36. Відповідальна особа за ведення реєстру: головний спеціаліст управління Корнієнко Р.Б, контактний телефон: 2-26-89.

Після реєстрації в управлінні Держпродспоживслужби власники пасіки повинні звернутись з відповідними документами до Чорнобаївської селищної ради для реєстрації згідно вимог чинного законодавства за адресою: смт. Чорнобай, вул. Центральна,154, сектор економіки та інвестицій, тел.2 28 02.