Дорогі жителі Чорнобаївської громади!

Дата: 30.04.2021 17:00

З Великодніми передзвонами у наші домівки та серця входить величне християнське свято!

З великими сподіваннями ми зустрічаємо Воскресіння Христове, палко віримо в силу любові та добра,  несемо до Господа свої молитви. Ми просимо здоровя та світлу долю нашим близьким, миру та єдності для рідної землі, Божої благодаті для кожної родини!

Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил. Вірю, що зі світлими помислами, щирою молитвою та любовю один до одного ми зуміємо подолати будь-які негаразди.

У ці святкові дні щиро бажаю кожному радості, злагоди та добра, аби щастям, теплом і любовю повнилися ваші домівки, а віра не полишала серця!

Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, нашу громаду, рідну Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою - селищний голова Сергій  Любивий.