Дотримуйтеся протиепідемічних заходів та обмежень  під час релігійних свят!

Дата: 30.04.2021 11:42

З метою запобігання неконтрольованого стрімкого поширення епідемії COVID-19 та недопущення поширення небезпечної для життя людини хвороби, закликаємо жителів громади дотримуватися протиепідемічних заходів та обмежень  під час релігійних свят:

1. відвідувати обряд  благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства;

2. утриматись від відвудування служби людьми похилого віку та з хронічними захворюваннями;

3. під час богослужіння на Великодні свята  уникати  безпосереднього контакту між людьми;

4. дотримуватися дистанції, мінімум 1,5-2 метри, не вітатись за руки, не цілуватись та не обіймати одне одного.

Наближаються поминальні дні. За усталеною традицією мешканці Чорнобаївської територіальної громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням до їхніх могил квітів.

Щоб не спричиняти накопичення старих пластикових квітів та вінків, альтернативним варіантом є взагалі не нести їх на цвинтар. Краще принести на могилу живі квіти, які ніякої шкоди довкіллю не спричинять. Тому просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику на цвинтарях Чорнобаївської громади.

В поминальні дні під час відвідування могил рідних рекомендуємо обмежитися від організації застіль на кладовищах.