Вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Велика Бурімка

Дата: 11.05.2021 11:58

Напередодні Дня матері голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова, голова Золотоніської районної ради Борис Євмина та голова Чорнобаївської територіальної громади Сергій Любивий вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Велика Бурімка Чорнобаївської територіальної громади Ларисі Пасько та висловили щирі слова вітань.

Це почесне звання – «Мати-героїня» Ларисі Пасько – багатодітній матері, яка народила та виховує п’ятеро дітей, присвоєно відповідно до Указу Президента України від 15 грудня 2020 року № 568/2020 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Ларису Пасько привітали з важливою в її житті подією, висловили слова вдячності за наполегливу і надважку працю, яку вона вкладає у своїх дітей, та побажали міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й родинного тепла.