Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2021 15:25

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій.

З метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії, в бібліотеках  Чорнобаївської громади протягом тижня діяли історичні книгопокази,  які  знайомили користувачів, як з художньою літературою даної тематики, так  і з документальними книгами.  Це і книги відомих авторів А.Рибакова  «Діти Арбату», Дудінцева  «Білі шати», О. Гончара «Собор», О. Солженіцина  «Архипелаг ГУЛАГ», а також довідник «Реабілітовані історією» та книга О.Лавриновича «Розтріляне відродження».

На стенді Чорнобаївської публічної бібліотеки було розміщено інформацію історичних фактів «Збудуємо пам’яті вічний собор» про творчу еліту України: про долю М.Хвильового, В.Підмогильного, Є.Плужника та інших поетів та письменників "розстріляного відродження".

16 травня за участю першого заступника селищного голови Олега Муравї, заступників селищного голови Вікторії Кикоть та Володимира Семенова, начальника відділу культури, молоді та спорту Анни Купчин, начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради було покладено квіти до пам'ятника'ка жертв голодомору та політичних репресій. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.