Свято молодості, творчості, наполегливості, таланту - «Сузір’я майбутнього -2021».

Дата: 21.05.2021 14:51

Сьогодні,  у цей чудовий  травневий день  наша обдарована юнь та їх наставники вже вкотре зібралася на свято молодості, творчості, наполегливості, таланту  - «Сузір’я майбутнього -2021».

На святі відбулося вшанували переможців  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, мистецьких фестивалів та конкурсів, спортивних змагань. І  сьогодні  нам приємно представити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу своїй школі, нашій громаді, ступили на першу сходинку свого зоряного олімпу. Є ким пишатися Чорнобаївській громаді, батькам, вчителям.  Ми маємо потужний потенціал творчої та обдарованої молоді та їх наставників,а це:  11 переможців конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук, переможець  Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 26  переможців Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, чемпіонатів України та  16 наставників.

Нагородження відбувалося у трьох номінаціях:

• «Інтелектуальна надія»
  • «Обдарованість та творчість»,
  • «Гордість освіти Чорнобаївщини »

А робота щодо навчання і виховання громадян, патріотів, гуманістів триває. Народжуються нові ідеївиникають нові плани, окреслюються обриси цікавого майбутнього, що обовязково реалізуються  щоб  послужити для добра, щастя і процвітання Української держави.

Пам’ятаймо, що обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем.

Один мудрець сказав: «Якщо кожного вечора на небі з'являються зорі, значить це комусь необхідно».  А нам усім просто життєво необхідно, щоб на Небосхилі досягнень ніколи не згасали, а запалювались нові яскраві сузір'я талантів і ширились горизонтами  Зоряних обріїв.