Чемпіонат Києва з пауерліфтингу та окремих вправ UPC

Дата: 24.05.2021 14:41

Спортсмени СК «ВІКІНГ» привезли золото, захищаючи рідну Чорнобаївщину на Чемпіонаті Києва з пауерліфтингу та окремих вправ UPC, який відбувся цими вихідними. Вікінги здобули 11 золотих  медалей та встановили рекорд України.

"Звісно, перемоги даються нелегко. Але з ретельною підготовкою Вікінгів, їхнім дружнім, моральним налаштуванням та обдуманими організаційними моментами з боку президента спортивного клубу Григорія Душейка - мецената багатьох турнірів - це можливо ! Від участі ми отримали великий заряд мотивацій на наступні змагання. Хоча й була  конкуренція, та результатами задоволені. Хлопці й дівчата гідно представили наш клуб і рідну Черкащину"- сказав капітан команди Валентин Гонтар.

Зараз  СК ВІКІНГ втілює в життя поставлену мету і реалізує головне завдання  — це розвиток спорту серед населення, особливо молоді. Адже саме головне - це здорове покоління, а здоров'я наших дітей безцінне.

Підтримали команду, президент СК Вікінг, віце президент федерації UPC - Григорій Душейко та голова Чорнобаївської селищної ради Сергій Любивий.