Роботодавці Черкаського регіону поступово відновлюють активність у порівнянні з попереднім роком

Дата: 25.05.2021 12:19

Станом на 1 травня 2021 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до Черкаської обласної служби зайнятості становила 1019 одиниць, що на 18,6% більше, ніж на відповідну дату минулого року. Тому можна відмітити позитивну динаміку щодо відновлення підприємництва в регіоні, порівняно з попереднім роком, коли почав діяти жорсткий карантин.

За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічувалася на підприємствах сільського господарства (23,9%), переробної промисловості (22,3%), оптової та роздрібної торгівлі (14,9%), транспорт (7%).

У професійному розрізі, найбільше вакансій пропонувалося для працевлаштування: робітників з обслуговування, експлуатації устаткування  та  машин (24%); кваліфікованих робітників з інструментом (20%); некваліфікованих працівників (14%); працівників сфери торгівлі та послуг (11%).

За поданням Чорнобаївської районної

філії Черкаського ОЦЗ