Учні Чорнобаївської Гімназії стали переможцями конкурсу «ПЛАНЕТА – МІЙ ДІМ!»

Дата: 25.05.2021 14:57

Здобувачі освіти Чорнобаївської гімназії до скарбнички своїх перемог додали ще одну. Учні 5А, 6А та 8-х класів (класні керівники Тараненко І.В., Тарандушка Т.І., Сидоренко Н.М., Копиця В.Г.) долучилися до проведення найбільшого уроку у світі на тему екології кліматичних змін «ПЛАНЕТА – МІЙ ДІМ!» та стали переможцями даного конкурсу.

Мета уроку: розповісти учням про екологічні проблеми, зокрема про зміну клімату, надихнути учнів своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату.

Приємним сюрпризом стали подарунки від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) – рюкзаки, плакати та футболки. А також виграли сувенір для класу від ЮНІСЕФ – набір для створення станції моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого приладу школа долучиться до збору даних про якість повітря у своєму населеному пункті для Saveecobot, єдиного в Україні екологічного чат-боту, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля). Одна з глобальних цілей — побороти зміну клімату.

Вчителі біології, географії, екології, хімії успішно пройшли онлайн курс «Планета – мій дім» та отримали ще й Сертифікати Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та студії онлайн освіти EdEra про підвищення кваліфікації.

За інформацією Чорнобаївської Гімназії