Працівники з благоустрою відділу житлово-комунального господарства селищної ради не випускають з рук мотокоси та газонокосарки, дбаючи про порядок у селищі

Дата: 26.05.2021 14:56

Цьогорічний травень з дощами і теплом сприяє активному росту трав’яного покрову. Група працівників з благоустрою відділу житлово-комунального господарства селищної ради  в буквальному сенсі не випускає з рук мотокоси та газонокосарки, але й вони не спроможні  дати лад на всій території громади. Давайте пам’ятати, що всі ми повинні спільно дбати про порядок і чистоту в наших селах,  бути просто свідомими громадянами і дбайливими жителями своєї громади.

Закликаємо усіх керівників установ, підприємств та організацій, власників та орендарів магазинів, інших нежитлових приміщень, жителів багатоквартирних будинків та приватного сектору навести лад на своїх прилеглих територіях!

Будьмо господарями у нашому спільному домі!