Введено в експлуатацію новий водогін

Дата: 28.05.2021 10:50

27.05.2021 введено в експлуатацію водогін протяжністю 2,1 км, водонапірна вежа обємом 200 м3 та артезіанська свердловина з дебітом 40м3.  Дана система водопостачання  – це реалізація проекту реконструкції  системи водопостачання правобережної частини смт Чорнобай (перша черга). Даний проект будувався за рахунок  державних коштів в розмірі близько 3,5 млн. грн і був переданий комунальному підприємству ВУЖКГ ще в 2013 році. 8 років знадобилося для того, щоб врешті-решт водогін запрацював та забезпечував водою жителів селища.

Але однієї свердловини замало, тому в даний час  здійснюється  проектування ще однієї свердловини (як резерв) з такою самою потужністю для гарантійного  забезпечення водою. Вартість проектних робіт складе близько 50 тис.грн. Після введення в експлуатацію і стабільної роботи нової водонапірної вежі та свердловини, розглядається питання демонтажу водонапірної вежі, яка розміщена в районі військомату, так як вона знаходиться в аварійному стані, а три свердловини планується перевести в автоматичний режим роботи.