Проведено виїзний прийом громадян в селі Веселий Хутір

Дата: 28.05.2021 12:36

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування, 27 травня селищним головою Сергієм Любивим проведено виїзний прийом громадян в селі Веселий Хутір.

Під час прийому громадян   жителями села піднімалися питання, які стосувались благоустрою території кладовища, транспортного забезпечення, житлової політики, фінансової підтримки первинної  ветеранської організації та земельні питання.

Селищним головою  спільно з старостою села Світланою Наконечною  та керівником господарства ПСП  «Веселий Хутір» Леонідом Трущенко було розглянуто та обговорено ряд важливих та актуальних для села питань.

За результатами розгляду зазначених звернень та інших актуальних питань селищним головою було дано доручення відповідним виконавчим органам селищної ради.